Nezaradené

Kurz Ashtanga jogy pre mierne pokročilých

Tento kurz je vhodný pre každého, kto so mnou alebo aj s iným učiteľom absolvoval základný kurz Ashtanga jogy(prípadne sa učil formou Mysore alebo súkromných hodín) a chcel by sa vo svojej praxi rozvíjať ďalej. Nadviažeme na základy, ktoré tvoria jadro ashtangovej praxe a pridáme pozície aj z druhej polovice prvej série. 

Okrem voľného dychu so zvukom ujjayi sa naučíme tiež nové techniky pranayamy a rozvinieme aj meditačnú prax, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou Patanjaliho ôsmych stupňov jogy. 

Povieme si význam vinyāsy, bandh, drishti a jogovej filozofie pre našu prax a rozoberieme každú pozíciu tak, aby si ju mohol odcvičiť aj ty. Nech si ktokoľvek:)

Kurz bude trvať 8 týždňov, pričom sa budeme stretávať v malej skupinke ľudí( max 6) vždy v stredu  o 18:00. Prvá hodina začína 4.marca

Príspevok za kurz je 90 EUR a máš v ňom zahrnuté:

  •  Jednu dvojhodinovú lekciu do týždňa počas dvoch mesiacov(spolu 16 hodín)
  • Študijný materiál
  • zapožičanie podložky
  • ľahké občerstvenie

Miesto na kurze je rezervované až po uhradení celkovej ceny. Ak máš seriózny záujem o štúdium jogy, ale jedinou prekážkou sú financie, napíš mi.

Max. počet účastníkov kurzu je 6

Pre prihlásenie sa na hodinu mi napíš email na mayajogabb@gmail.com a pridaj aj pár slov o sebe a svojej jogovej praxi:)

Miesto kurzu

Ulica Kláry Jarunkovej 1(Belveder)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

eighteen − sixteen =